Çanaksız Tv Nasıl İzlenir?

Çanaksız tv nasıl izlenir

Bugünkü incelememizde en çok merak edilenlerden birisi olan çanaksız tv nasıl izlenir? sorusunun tüm detayları ve seçenekleri ile sizlere açıklamalarını yapacağız.

Neden ilk tercih olarak çanak antensiz uydu alıcısı düşünülmekte çünkü çanak anten kurulumu için harcanan para ve zaman cebinize kalıyor.

  • Çanak anten kuramıyorsanız.
  • Daha çok Türkçe kanal.
  • Özel seçilmiş binlerce kanal.
  • Full hd kalitede yayın izlemek istiyorsanız​.
  • Kablo TV şirketine çok para ödüyorsanız.
  • Evinizde çanak çekmiyorsa.

Örnek vermek gerekirse yeni bir eve taşındınız ve çanak anten montajı için bir usta çağırdınız ve usta balkondan çanak anten çekmiyor çatıya kurulum yapmamız gerekli dedi ve sizde yöneticiye gittiniz çatıya çıkmak için ama çatıya çanak anten kurulumu yasak olduğu söylendi. Bunu duyunca dünya başınıza yıkılmış gibi hissetmeniz çok normal çünkü çanaksız televizyon izlemek neredeyse imkansız. Tv izlemeniz için bütün imkanlar elinizden alınmış gibi oluyor. Bunun için hiç üzülmenize gerek yok çünkü sadece internet bağlantısı sayesinde iptv server ile televizyon keyfinizi binlerce kanal seçeneği ile daha da keyifli bir hala çevirebilirsiniz.

Bunu yapmanız için en önemli nokta sınırsız internetinizin olması bu ilk seçenek var ise ilk yapmanız gereken kaliteli bir iptv server aboneliği yapmanız.

Daha sonra ip tv özelliği olan next amigo gibi bir uydu cihazı alarak televizyonunuzda izleyebilirsiniz. Televizyonunuz smart tv özelliği var ve lg, samsung, philips markalarından biri ise uydu cihazı almanıza gerek kalmadan smart iptv uygulaması ile seyredebilirsiniz.

antensiz tv izleme

Antensiz Tv İzleme

Bunların yanı sıra akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop gibi tüm cihazlarda iptv server aboneliğinizi kullanabilirsiniz.

Şuan için internetsiz ve çanaksız ikisi birden olmadan televizyon seyretmek mümkün değil. Televizyon seyretmeniz için ya çanak anten sisteminiz olması gerekiyor yada internet bu ikisi olmadan televizyon seyretmek imkansız.

Bazı internet sitelerinde veya videolarda internetsiz ve çanaksız televizyon izlendiği üzerine yayınlar yapılmakta bunların hiç biri gerçeği yansıtmamakla beraber insanları yanıltmaktadır. Bu yüzden bu makaleyi yazmaya karar verdim.

Bu yazıyı yazmamdaki en büyük sebep ise benim bu sorunu yaşamış olmam ve uzun süren araştırmalarım sonucunda edindiğim tecrübe ve bilgiyi sizlerle paylaşmak istemem. Bazen diyorum ki iyiki çanak anten kurulumu olmadı ve benden iptv aldım. Neden diye soracak olursanız daha çok ve daha güzel kanal seçeneği var ayrıca çanak anten sorunları ile uğraşmadığınız gibi istediğiniz yerde ve zamanda tv izleme şansınız oluyor.

Not; Bu yayınları ve kanalları çanaksız veya antensiz hd kalitesinde sorunsuz seyredebilmeniz için internet hızınızın 6 mbit olması gerekmektedir.

Mesela bir çanak anten kurulumu yaptırdınız o anten nerede kurulduysa oradan başka bir yerde seyredemiyorsunuz ama iptv de bu durum böyle değil internetin olduğu her yerde her cihazda istediğiniz kanalı seçip canlı canlı HD, FHD, UHD, 3D, DUAL seçenekleriyle izleyebiliyorsunuz.

Çanaksız Tv Nasıl İzlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir