Dreambox Modelleri arasındaki farklar nelerdir?

Dreambox Modelleri arasındaki farklar nelerdir?

Temel yayın ve yayın alma prensipleri hepsinde aynıdır, ancak ürünleri birbirinden ayıran özellikler kullanıcının tercihine göre değişecek eklentilerdir.

Dreambox keyfini tadabilmek pahalı mı?

Günümüz yayın platformları ve basit uydu alıcılarının maliyetleriyle kesinlikle karşılaştırılamayacak ölçüde uygun fiyatta olup, kurulum ve kullanım mantığı normal bir dijital yayın platformu alıcısı veya piyasadan alınmış herhangi bir uydu alıcısıyla aynıdır. Gerekli olan şeyler, anten kablonuz, uydu antenleriniz ve bir adet Dreambox !

Dreambox DM 500S: Düz dijital yayın uydu alıcısı – internet üzerinden bağlantı ve güncelleme yeteneğine sahip.
Dreambox DM 600 PVR: Düz dijital yayın uydu alıcısı – internet üzerinden bağlantı ve güncelleme yeteneğine sahip, bununla birlikte üzerine sabit disk eklenerek yayın kaydetme, kayıt edilen yayını daha sonra izeletebilme, ağ bağlantısıyla bu yayını ağdaki bir bilgisayara aktararak dvd ye yazdırma yeteneğine sahip olan cihazdır.
Dreambox DM 800 HD PVR: HD ( High Definition – Yüksek Çözünürlük ) dijital yayın uydu alıcısıdır. Bu cihazı kullanmak için aldığınız ve seçeceğiniz yayınların HD kalitesinde olması gerekir. Yayının HD olmadığı kanal seçeneklerinde ise normal dijital yayın uydu alıcısı gibi çalışır. Dreambox DM 600 modelinde bulunan sabit disk bağlayabilme ve diğer fonksiyonlar bu modelde de mevcuttur.

Dreambox Modelleri arasındaki farklar nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp