Dreambox Nedir ?

dreambox nedir

Dreambox, önceleri dijital yayın platformu olarak faaliyet göstermeye başlamış bir Alman kökenli firmadır. Fakat sektörde başarılı olamayışları, firmanın Araştırma-Geliştirme ekibini daha farklı bir arayış içine itmiş, sonuç olarak şu anda herkesin dikkatini çeken uydu alıcısı markası haline gelmiştir.

Dreambox hali hazırda Türkiye’de hiç zorluk çekmeden cccam ve iptv server ile ortalama 8000-9000 yerli ve yabancı yayına rahatlıkla ulaşabilmektedir.

dreambox nedir

Gelişen dünyayla birlikte insanların gün içindeki erişim,ulaşım,iletişim imkanlarının artması sonucu, kendilerine ayıracak zamanları aynı ölçüde azaldı. Hızla gelişmeye devam eden teknoloji, insanların kendilerine ayırdıkları zamanı daha iyi değerlendirebilmeleri, daha kısa sürede istediklerine ulaşabilmelerine olanak sağlamak için büyük adımlar attı.

Bu aşamada, güncel dünyayla iletişim halinde olabilmenin temel gereksinimi olan Televizyon ve Televizyon yayınları aşırı etkin rol oynuyor. İşte Dreambox Electronics ve IT size bu konuda muhteşemi vaadediyor.

Dreambox Electronics ve IT, son teknoloji cihazlarla birlikte son teknoloji yazılımları kullanarak, kullanıcılarına keyifli dakikalar geçireceklerini garanti eder.

Dreambox keyfini tadabilmek pahalı mı?

Günümüz yayın platformları ve basit uydu alıcılarının maliyetleriyle kesinlikle karşılaştırılamayacak ölçüde uygun fiyatta olup, kurulum ve kullanım mantığı normal bir dijital yayın platformu alıcısı veya piyasadan alınmış herhangi bir uydu alıcısıyla aynıdır.

Gerekli olan şeyler, anten kablonuz, uydu antenleriniz ve bir adet Dreambox ayrıca iptv cccam server aboneliği yapılması gereklidir.

Dreambox Nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir