Cccam

Cccam server paketleri optimize ettiğimiz özel bir cccam sistemidir. 50 kişilik hazırlanan özel bir server olmaktadır. Kişi sayısı kesinlikle 50’den fazla olmayacağı İçin sunucumuzda herhangi bir yoğunluk söz konusu olmayacaktır.

Cccam Server

Cccam özelliği olan ve cccam server destekleyen her cihaz bu cccam paketleri hizmetinden faydalanabilir.

GOLD

149

12 AY

Local Kart 164+


Full Paket

-

20gbit/s

%99.9 uptime

PLATİN

219

24 AY

Local Kart 164+


Full Paket

+1 ay hediye

20gbit/s

%99.9 uptime

SINIRSIZ

549

SINIRSIZ

Local Kart 164+


Full Paket

-

20gbit/s

%99.9 uptimeTüm kanallar açık yani cccam, kart paylaşımı, cardsharing sistemi ile açılabilen tüm kanal ve paketler sistemimizde mevcut olup paketlerden herhangi birine abone olarak bu kanallara ulaşma imkanı sağlaya bileceksiniz.


cccam


Sınırsız cccam paketlerimiz sayesinde sadece Türkiye’de değil tüm dünya ülkelerinde ömür boyu kullanabileceğiniz gibi extra olarak herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak. Kısacası SINIRSIZ paketi satın alarak bir kere ödeme yapıp ömür boyu hiç bir ücret ödemeden kullanacaksınız. Sınır sizsiniz cccam da siz değerli müşterilerimiz için tüm sınırları kaldırdık.

Önemli Bilgi; Cccam sistemimizde yerli kanallar yada türk kanalları bulunmamaktadır.

Bu cccam server‘da bulunan her paketin orijinal kartı lokal olup tüm uyduları kapsamaktadır. Kartlar hem lokal kart hem 20GBit sunucu internet hızıyla gideceği için, diğer rakiplerimiz ile karşılaştırıldığında mükemmel bir kanal geçiş hızı ayrıca kesintisiz, takılmasız, donmasız, kaliteli ve süreklilik ile televizyon izlemenin keyfi denebilir.

Önemli not: Sky DE paketi sistem değiştirdiği için artık cccam ile açılmamaktadır. Oscam server ile açılmaktadır. Oscam özelliği ise tüm enigma2 cihazlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca almanya kablo yayınlarıda full paket olarak açılmaktadır.

Cccam üyeliği satın alarak cihazınıza oscam kurup cccam bilgilerini oscam programına ekleyerek sky deutschland paketini izleyebilirsiniz.

Almanya kablolu tv yayınları ise cccam ile açılmaktadır.