Cccam Test Cline

Cccam test cline

Öncelikle burada cccam test vermemizin en önemli amacı cccam üyeliği almak isteyen kullanıcıların satın almadan önce test etmeleri amaçlıdır. Test cline süresi 24 saat olarak belirlenmiş olup bu süre içinde doya doya test edebilme imkanına sahipsiniz.

Free cccam cline test

Peki cccam ücretsiz test bilgilerini nasıl alacağım sorusunu duyar gibiyim. Aşağıdaki yorumlar kısmına (mail adresiniz kesinlikle doğru olsun bilgiler o mail adresine gönderilecektir.) ne için test istediğinizi yazarak talepte bulunuyorsunuz yaklaşık olarak 10-15 dk içinde test bilgileriniz belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ulaşmış olur.

Test işleminden sonra paket satın almak isterseniz yukarıdaki linke tıklayarak fiyat ve paketler hakkında bilgi alabilirsiniz. satın alma işlemi için whatsapp veya e-mail üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Önemli Not; Test etmeden önce cihazınızda ki cccam sürümünün 2.0.11 olmasına dikkat ediniz lütfen en verimli ve sorunsuz kullanım için tavsiyemiz bu sürümde test etmeniz ve kullanmanızdır.

Cccam Test Cline

Cccam Test Cline” hakkında 67 yorum

 1. cccam satın almak istiyorum açılan kanal ve fiyat bilgisi ile birlikte cccam test gönderebilirseniz sevinirim.

 2. Merhaba ben çok uydulu cccam ihtiyacım var yalnız test etmek lazım mümkünmü saygılar

 3. serverin hızını ve hangi kanalları içerdigini görmek istiyorum.alma kararımı ona göre verecegim

 4. CCcam istiyorum test guzelse beynsem satin alacagım cihazım next minix hd amigo sari kulaniyorum

 5. cccam test alabilirmiyim. 1 yillik almayi düsünüyorum test ettikten sonra. Ödemeyi nasil yapiyoruz Almanyadan.

 6. IP tv paket almak istiyorum ama bir türlü sizinle irtibata geçecek no bulamadım e posta attım ama bilmiyorum ulaştımı

 7. Cccam test etmek istiyorum eğer kesintisiz yayın akışı sağlarsa bitcoin ile satın almak istiyorum

 8. Astra 19 ve hotbird uydularındaki kanalları izlemek için server istiyorum, test edelim, istediğimiz kanallar açılıyorsa alacağız.

 9. dreambox 920 kullanıyorum, bu na uygun türksat cccam test almak istiyorum. aslında İPTV ve CCCam aynı anda kullanmak istiyorum. buna uygun test verirmisiniz.

 10. İyi günler türksat 4a için cccam almak istiyorum. Hangi kanallar açılacak bilmiyorum. Bu nedenle cccam test almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. iyi günler efendim turksat ve turk kanalları cccam üzerinde 10 yıldan uzun bir süredir kapalı ayrıca boşuna arayıp zaman kayıp etmeyiniz şuan tek seçenek iptv sistemi var. Cccam ile yabancı uydu kanalları açık.

 11. Merhaba. Cccam deneme için server bilgisi gönderir misiniz? Teşekkür ederim. Saygılar.

 12. Merhaba. Dün gece yazmıştım ama cevap gelmedi. Eğer mümkünse test için cccam server bilgisi rica ediyorum. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir