Iptv Test Yayını

Uzun süreli iptv server paketlerimizden satın almadan önce iptv test yayını isterseniz. Sistemde bulunan kanalları ve kalitemizi test edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan whatsapp butonuna tıklayıp test talebinde bulunabilirsiniz.

iptv test

Whatsapp müşteri temsilcimizden test yayını isterken, test edeceğiniz cihazın marka ve modelini yazınız. Cihazınızın marka ve modeline göre uyumlu test bilgileri size gönderilecektir. Şunuda özellikle belirtmek isteriz. Maç saatleri test açmıyoruz lütfen bu tür taleplerde bulunmayınız. Maç saatleri açılan veya açılmış olan testleri sistem otomatik olarak sınırlandırıyor.

Ücretsiz iptv test

  • IPTV TEST SÜRESİ: 1 saat

Yayın kalitemizi ve kanalları görmeniz için 1 saatlik ücretsiz iptv test yayını sadece whatsapp üzerinden verilmektedir.

Mevcut müşterimizin rahatsız olmaması etkilenmemesi ve vod arşivimizin çalınmaya karşı korunması nedeniyle test yayınında sınırlı kanal sayısı bulunmaktadır. Test panelimizde 7000 arası kanal mevcut. Test açmamızın amacı donma takılma var mı yok mu ve kanal kalitesini görmeniz içindir. Normal üye panelimizde 9000 den fazla kanal vardır.

MAÇ SAATLERİNDE LÜTFEN TEST İSTEMEYİNİZ. TEST AÇILMAYACAKTIR. ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Iptv Test Yayını” hakkında 17 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir